Cellula robotica soldadurae cum pisatore et ferreo ambulante
Descriptio
Solet esse longissima distantia brachii robotici ad soldaduram 2000 mm. Cum materia nimis magna est ad usum roboti 2000 mm, ferrivia mobilis adiuvat ad longitudinem motus roboti extendendam. Armarium moderatorium, fons potentiae ad soldaduram, et alia instrumenta etiam in ferrivia stanti designari possunt.
Ex altera parte, positioner capitis et caudae uniaxialis adiuvat ad tenendam longam materiam lavorandam et rotandam ad soldaduram anteriorem et posteriorem efficiendam.
Parametrus technicus positionatoris
| Modellum | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Calss Insulationis Motoris | F |
| Mensa Operis | 1800X800mm / 2500X800mm (ad singulorum necessitates aptari potest) |
| Pondus | Circiter 600kg / Circiter 800kg |
| Onus Maximum | Onus Axiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg adaptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Parametrus technicus ferriviae moventis
| Modellum | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Calss Insulationis Motoris | F |
| Mensa Operis | 500X500mm (adaptari potest) |
| Pondus | Circiter 450 kg |
| Onus Maximum | Onus Axiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg aptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Sarcina: Capsae ligneae
Tempus traditionis: dies XL post acceptum praesolutionem
Quaestiones Frequentes
Q: Num etiam mihi necesse est positionatorem emere qui cum roboto soldadurae congruat?
Responsum: Id a complexitate partium tuarum pendet. Si pars tua complexa est, tum tibi necesse est positionatorem emere qui cum roboto soldadurae congruat.
Q: Quas informationes praebere debeo ut robotem idoneum mihi commendare possitis?
Responsum: Quaeso delineationes singulares materiae fabricandae, inter quas materiam, crassitudinem, locum ferrurae, dimensiones et pondus materiae, praebe.
Q: Potesne officium personalizatum pro nostro producto praebere?
Responsum: Ita. Solutiones systematis robotici professionalis ad soldandum secundum productum tuum specificum tibi praebebimus. Tantum delineationes producti et requisita soldandi nobis mittere debes, deinde propositionem technicam tibi aptatam proferemus.
Q: Potesne mittere ingeniarium ad patriam nostram ad machinam constituendam?
Responsum: Ita. Ingeniarium ad patriam vestram mittemus ut institutionem et initium operis, necnon institutionem, adiuvet. Si qua problemata sunt, etiam officia interretialia praebere possumus.
Q: Qualitatem soldadurae producti nostri scire volo, quid faciam?
Responsum: Exempla tua ad officinam nostram mittere potes ut experimentum soldadurae facias. Post experimentum soldadurae, tibi pelliculam et imagines soldadurae ad referentiam mittemus. Item exempla tibi ad verificationem remittemus.












