statio laboris robotica ad soldandum partes parvas
Parametrus technicus positionatoris
| Modellum | JHY4010U-050 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Calss Insulationis Motoris | F |
| Mensa Operis | Diameter 500mm |
| Pondus | Ad pondus verum refer |
| Onus Maximum | Onus Axiale 100kg |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Partes stationis laboris roboticae
1. Automatum soldadurae:
Typus: Robota soldadurae MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Automatum soldadurae TIG: BR-1510B, BR-1920B
Automatum ad soldaduram lasericam: BR-1410G, BR-1610G
2. Positor
Exemplar: JHY4010U-050
Typus: Positor biaxialis
3. Fons potentiae soldadurae
Typus: fons potentiae soldadurae 350A/500A
4. Fax soldandi
Typus: taeda aere refrigerata, taeda aqua refrigerata, taeda propellens-trahens
5. Statio purgationis faces:
Exemplar: SC220A
Typus: Purgator automaticus pneumaticus faces soldandi
Alia peripherica stationis roboticae
1. Ferrivia robotica movens
Exemplar: JHY6050A-030
2. Sensor lasericus (ad libitum)
Functio: vestigatio suturae, situs
3. Velum lucis securitatis (ad libitum)
Distantia tutelaris: 0.1-2m, 0.1-5m; altitudo tutelaris: 140-3180mm
4. Sepes securitatis (ad libitum)
5. Armarium PLC (ad libitum)
Materia ad soldandum
Ferrum Inoxidabile
Soldatura Aluminii
Soldatura Chalybis Carbonis
Ferulatio tuborum/tuborum/laminarum galvanizatarum
Soldatura Frigida Laminata
Applicatio
Partes autocineticae, partes birotarum, partes curruum, supellex ferrea, nova energia, structura ferrea, machinae aedificatoriae, apparatus exercitationis, etc.
Sarcina:Arcae ligneae
Tempus traditionis:Quadraginta dies post acceptum praesolutionis
Quaestiones Frequentes
Q: Quas informationes praebere debeo ut robotem idoneum mihi commendare possitis?
Responsum: Quaeso delineationes singulares materiae fabricandae, inter quas materiam, crassitudinem, locum ferrurae, dimensiones et pondus materiae, praebe.
Q: Potesne officium personalizatum pro nostro producto praebere?
Responsum: Ita. Solutiones systematis robotici professionalis ad soldandum secundum productum tuum specificum tibi praebebimus. Tantum delineationes producti et requisita soldandi nobis mittere debes, deinde propositionem technicam tibi aptatam proferemus.
Q: Quod est tempus warantiae et tempus traditionis?
Responsum: Tempus warantiae est duodecim menses. Tempus traditionis est intra triginta dies post acceptum depositum tuum.
Q: Qualitatem soldadurae producti nostri scire volo, quid faciam?
Responsum: Exempla tua ad officinam nostram mittere potes ut experimentum soldadurae facias. Post experimentum soldadurae, tibi pelliculam et imagines soldadurae ad referentiam mittemus. Item exempla tibi ad verificationem remittemus.












