statio laboris integrata robotica ad arcum ferruminum in cisternis tubularibus
Parametrus technicus positionatoris

Partes stationis laboris roboticae
1. Automatum soldadurae:
Typus: Robota soldadurae MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Automatum soldadurae TIG: BR-1510B, BR-1920B
Automatum ad soldaduram lasericam: BR-1410G, BR-1610G
2. Positor
Exemplar: JHY4010T-065
Typus: Positor capitis machinae uniaxialis
Parametrus technicus positionatoris infra ostenditur:
| Modellum | JHY4010T-065 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Calss Insulationis Motoris | F |
| Mensa Operis | 650mm (adaptari potest) |
| Pondus | Circiter quadringenta chiliogrammata |
| Onus Maximum | Onus axiale ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg adaptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
3. Fons potentiae soldadurae
Typus: fons potentiae soldadurae 350A/500A
4. Fax soldandi
Typus: taeda aere refrigerata, taeda aqua refrigerata, taeda propellens-trahens
5. Statio purgationis faces:
Modellum: SC220A
Typus: Purgator automaticus pneumaticus faces soldandi
Alia peripherica stationis roboticae
1. Ferrivia robotica movens
Exemplar: JHY6050A-030
2. Sensor lasericus (ad libitum)
Munus: suturae vestigatio, positio.
3. Velum lucis securitatis (ad libitum)
Distantia tutelaris: 0.1-2m, 0.1-5m; altitudo tutelaris: 140-3180mm
4. Sepes securitatis (ad libitum)
5. Armarium PLC (ad libitum)
Characteristica
1. Adaptatio electrica positionis sclopeti soldandi, tempus et laborem conservans, commoda et celeris.
2. Angulus sclopeti soldadurae est adaptabilis, accommodare potest varietati suturarum soldadurae (suturae fundae, suturae soldadurae angularis, etc.).
3. Sclopetum soldandi functionem oscillationis habet, parametrus oscillationis regi potest, et adaptabilitas lata est.
4. Configura positionem capitis machinae; positioner angulum invertere potest ut suturam soldadurae circularem efficiat.
5. Positor cum rota sustentatrice adaptabili designari potest, ad diversam longitudinem tubi accommodari.
6. Imperium semi-automaticum, apparatus flexibilis et versatilis, sutura aequabilis et pulchra.
7. Axis rotatorius positionatoris a servomotore agitur, celeritas rotationis accurate regi potest, et requisita processus soldadurae accurate exsequi possunt.
8. Functio parametrorum soldadurae praefinita, parametri soldadurae in systema vel parametri soldadurae ante inscriptionem praefiniri possunt. Parametri soldadurae directe adhiberi possunt cum materia eiusdem specificationis tempore proximo soldaduratur.












