Bracchium roboticum ad soldaduram MIG-TIG cum rotatore duorum axium

Descriptio
Idoneum est ad soldaduram automaticam, soldaduram suturarum, et soldaduram penetrationis variarum partium magnarum laminae metallicae et partium complexarum.
Robotica certificationem patentis ab Officio Proprietatis Intellectualis Sinensi et certificationem CE exportationis superaverunt.
Magnitudo oneris et tabulae rotatoriae positionatoris biaxialis aptari possunt.
Haec statio robotica ad sudandos solet apparatum simplicem cum dispositione flexibili configurare. Dispositionem stationis secundum condicionem in loco mutare potes. Inter apparatus periphericos quos eligere potes sunt: statio facem mundam, positionator rotans, systema laseris ad vestigia sequenda, capsa moderationis remotae, et cetera. Institutionem technologicam gratuitam offerre possumus.
Parametrus technicus positionatoris
| Modellum | JHY4050L-080 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Calss Insulationis Motoris | F |
| Mensa Operis | Diameter 800mm (adaptari potest) |
| Pondus | Circiter quadringenta chiliogrammata |
| Onus Maximum | Onus Axiale ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg adaptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Materia
Ferrum Inoxidabile
Soldatura Aluminii
Soldatura Chalybis Carbonis
Ferulatio tuborum/tuborum/laminarum galvanizatarum
Soldatura Frigida Laminata
Applicatio
Partes autocineticae, partes birotarum, partes curruum, supellex ferrea, nova energia, structura ferrea, machinae aedificatoriae, apparatus exercitationis, etc.
Sarcina:Arcae ligneae
Tempus traditionis:Quadraginta dies post acceptum praesolutionis
Quaestiones Frequentes
Q: Quas informationes praebere debeo ut robotem idoneum mihi commendare possitis?
Responsum: Quaeso delineationes singulares materiae fabricandae, inter quas materiam, crassitudinem, locum ferrurae, dimensiones et pondus materiae, praebe.
Q: Potesne officium personalizatum pro nostro producto praebere?
Responsum: Ita. Solutiones systematis robotici professionalis ad soldandum secundum productum tuum specificum tibi praebebimus. Tantum delineationes producti et requisita soldandi nobis mittere debes, deinde propositionem technicam tibi aptatam proferemus.
Q: Potesne mihi aliquas applicationum videas ostendere?
Responsum: Certe. Omnia videa applicationum nostrarum in canali nostro Youtube spectare potes quaerendo "JHY industrial robot" vel rogare venditores nostros ut te mittant.
Q: Qualitatem soldadurae producti nostri scire volo, quid faciam?
Responsum: Exempla tua ad officinam nostram mittere potes ut experimentum soldadurae facias. Post experimentum soldadurae, tibi pelliculam et imagines soldadurae ad referentiam mittemus. Item exempla tibi ad verificationem remittemus.












