Positor sudoris rotans trium axium summae efficacitatis
Dimensiones Positoris

Descriptio
● Hic positioner trium axium constat ex unitate rotationis mensae operatoriae, unitate rotationis horizontalis structurae, et systemate moderationis electricae.
● Duae tabulae operatoriae in uno positionatore, opus tantum onerare et exonerare materiam in uno latere, efficacia operis optima emendata et spatium compressum
● Motus positionatoris celeriter regi potest per puga initii et finis.
● Ad alias marcas robotarum, ut Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa, aptari potest. (Delineationes motoris a clientibus offerri debent, deinde foramen institutionis secundum delineationem motoris relinquimus.)
Armamenta PLC in optione sunt.
Diameter Positoris
| Modellum | JHY4030S-180 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Classis Insulationis Motoris | F |
| Mensa Operis | 1800*800mm (ad personam aptari potest) |
| Pondus | Circa 1600 kg |
| Onus Maximum | Onus Axiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg adaptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Producta principalia positionis nostri ad soldaduram
Positor soldadurae typi capitis-caudae rotationis unius axis
Positor sudandi verticalis rotationis cum capite unius axis
Positor sudurae horizontalis rotans 1 axis
Positor soldadurae typi P duorum axium
Positor sudoris typi U duorum axium
Positor soldadurae typi L duorum axium
Positor soldadurae typi L elevationis duorum axium
Positor horizontalis soldadurae trium axium
Positor sudurae trium axium sursum-deorsum inversus
Positor sudurae capitis et caudae biaxialis, cum materia adaptabilis
Sarcina: Capsae ligneae
Tempus traditionis: dies XL post acceptum praesolutionem
Quaestiones Frequentes
Q: Societas mercatoria an fabricator sumus?
A: Fabricatores sumus cum plus decem annorum experientia.
Q: Habesne tuam propriam machinam roboticam ad soldandum?
A: Ita. Etiam opifices roboticae ad soldandum sumus.
Q: Num positionator in logo clientis poni potest?
A: Ita, insignia tua propria in eo ponere possumus.
Q: Quomodo qualitatem producti praestare potes?
A: Systema qualitatis stricte moderandae in processu productionis habemus et clientes ad nos visitandos venientes invitamus ut qualitatem producti ante traditionem inspiciant.
Q: Quamdiu est tempus warantiae?
A: Unus annus.






