Positor soldadurae reductoris RV summae accurati

Descriptio
● Positor soldadurae constat ex unitate rotationis mensae operatoriae, unitate eversionis, et systemate moderationis electricae.
● Motus positionatoris celeriter regi potest per puga initii et finis.
● Functio extensionis moderationis nexus cum aliis instrumentis.
● cum commodis voluminis compacti, speciei bonae, ponderis levis et operationis facilis.
● Designatio specialis secundum materiam laboris et rationem soldadurae emptoris praesto est ad petitionem.
Mensa rotatoria positionatoris rotunda vel forma supra descripta fieri potest.
Magnitudo et onus axium flexoris soldadurae aptari possunt.
● Ad alias marcas robotarum, ut Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa, aptari potest. (Delineationes motoris a clientibus offerri debent, deinde foramen institutionis secundum delineationem motoris relinquimus.)
Armamenta PLC in optione sunt.
Diameter Positoris
| Modellum | JHY4030U-120 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Classis Insulationis Motoris | F |
| Mensa Operis | 1200*650mm / diametro 1200mm (ad personam aptari potest) |
| Pondus | Circiter quadringenta chiliogrammata |
| Onus Maximum | Onus Axiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg adaptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Producta principalia positionis nostri ad soldaduram
Positor soldadurae typi capitis-caudae rotationis unius axis
Positor sudandi verticalis rotationis cum capite unius axis
Positor sudurae horizontalis rotans 1 axis
Positor soldadurae typi P duorum axium
Positor sudoris typi U duorum axium
Positor soldadurae typi L duorum axium
Positor horizontalis soldadurae trium axium
Positor sudurae trium axium sursum-deorsum inversus
Sarcina: Capsae ligneae
Tempus traditionis: dies XL post acceptum praesolutionem
Quaestiones Frequentes
Q: Societas mercatoria an fabricator sumus?
A: Fabricatores sumus cum plus decem annorum experientia.
Q: Habesne tuam propriam machinam roboticam ad soldandum?
A: Ita. Etiam opifices roboticae ad soldandum sumus.
Q: Ubi officina vestra sita est? Quomodo eam visitare possum?
A: Officina nostra in urbe Wuxi in Sinis sita est.
Q: Quomodo qualitatem producti praestare potes?
A: Systema qualitatis stricte moderandae in processu productionis habemus et clientes ad nos visitandos venientes invitamus ut qualitatem producti ante traditionem inspiciant.
Q: Quamdiu est tempus warantiae?
A: Unus annus.






