Solutio robotica automatica soldadurae

Quomodo stationem laboris fidam eligis?
Primo nobis singula de materia tua fabricanda dic, ut materiam, crassitudinem, dimensiones, pondus.
deinde postulata tua dic: effectum suturae soldae quem vis, ambitus laboris tutos, etc.
Deinde de processu vestro productionis loquimur, quomodo opus secandi perficitis? Num magna est discrepantia inter partes?
Denique, robotica, positionatores, rotas roboticas, sensores lasericos, cortinas lucis securitatis, saepes securitatis, etc. idonea ad varias applicationes et specificationes commendamus, ut processui productionis clientium accommodentur.
Parametrus technicus positionatoris
| Modellum | JHY4030U-120 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Calss Insulationis Motoris | F |
| Magnitudo phonographica | 1200X650mm (ad personam aptari potest) |
| Pondus | Ad pondus verum refer |
| Onus Maximum | Onus Axiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg aptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Partes stationis laboris roboticae
1. Automatum soldadurae:
Typus: Robota soldadurae MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Automatum soldadurae TIG: BR-1510B, BR-1920B
Automatum ad soldaduram lasericam: BR-1410G, BR-1610G
2. Positor
Typus diversus: 1 axis, 2 axis, 3 axis positioner, onus utile: 300/500/1000kg vel ad singulorum necessitates aptatum
3. Ferrivia terrestris
Typus: Onus utile 500/1000kg, longitudo ≥3m ad libitum.
4. Machina soldandi
Typus: Machina soldadurae 350A/500A
Character: adhiberi potest ad chalybem carbonicum, chalybem inoxidabilem, aluminium, et soldaduram galvanizatam
5. Fax soldandi:
Typus: 350A-500A, aere refrigeratum, aqua refrigeratum, propellens-trahens
6. Statio purgationis faces:
Typus: Purgator automaticus pneumaticus faces soldandi
Munus: sectio filorum suturae, purgatio faces, aspersio olei
7. Sensor lasericus (ad libitum)
Munus: suturae vestigatio, positio.
8. Velum lucis securitatis (ad libitum)
Functio: plerumque in saepto securitatis installatur ad homines efficaciter protegendos obstruendo velum lucis securitatis
9. Sepes securitatis (ad libitum)
Functio: In peripheria stationis laboris roboticae installatum ad apparatum separandum et salutem personarum tuendam.
Sarcina: Capsae ligneae
Tempus traditionis: dies XL post acceptum praesolutionem












