Bracchium roboticum sex axium ad suduram cum positionatore trium axium rotante
Parametrus technicus positionatoris
| Modellum | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Calss Insulationis Motoris | F |
| Mensa Operis | 1800X800mm / 2500X800mm (ad singulorum necessitates aptari potest) |
| Pondus | Circa 1600 kg |
| Onus Maximum | Onus Axiale ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg adaptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Descriptio
Positor trium axium in toto horizontaliter rotari potest, et duae mensae operis inverti et rotari possunt ut operarii simpliciter in uno latere stare possint ad materiam onerandam et exonerandam. Laborem operariorum minuit et efficientiam operis magnopere auget.
Dispositionem stationis secundum condicionem in loco mutare potes. Inter apparatus periphericos quos eligere potes sunt: statio facem mundam, rotator positionis, systema vestigationis laseris, capsa moderationis remotae, et cetera. Institutionem technologicam gratuitam offerre possumus.
Duo genera positionis sudurae trium axium pro optione:
Imago sinistra: Positor sudandi horizontalis trium axium rotans
Imago dextra: Positor sudandi verticalis trium axium rotans
Onus (onus normale 300kg/500kg/1000kg) et magnitudinem mensae laboris (magnitudo normalis 1800*800mm aut 2500*800mm) quae aptae sunt operi tuo elige! Etiam customizationes accipimus!
Materia
Ferrum Inoxidabile
Soldatura Aluminii
Soldatura Chalybis Carbonis
Ferulatio tuborum/tuborum/laminarum galvanizatarum
Soldatura Frigida Laminata
Sarcina:Arcae ligneae
Tempus traditionis:Quadraginta dies post acceptum praesolutionis
Quaestiones Frequentes
1. Quaenam est configuratio minima stationis soldadurae?
A: Unus robot et una mensa soldadurae. Pro partibus implicatis, fortasse positionator requiritur; si maiorem efficaciam laboris cupis, duo positionatores bona electio sunt.
2. Quid totum systema roboticum soldadurae comprehendit?
A: Totum systema roboticum ad soldaduram bracchium roboticum, moderatorem, fontem potentiae ad soldaduram, positionatores, instrumenta, purgatorem sclopeti soldadurae (facem), saepes lucis securitatis, etc. comprehendit.
3. Num systema stationis roboticae altas condiciones ambientales requirit?
A: Ambitus idoneus est: 0~45℃, 20-80% RH (sine condensatione).











