Statio robotica sex axium ad soldaduram aluminii et chalybis inoxidabilis
Descriptio
Positor biaxialis rotationem horizontalem ±180° et rotationem inversam consequi potest.
Rotatio positionatoris a armario moderatorio, quod sub armario moderatorio roboti connectum est, regitur. Dum soldatur, motus synchronos inter robotum et positionatorem effici potest.
Hic positioner aptus est rebus quae multis angulis conglutinandae sunt et cum robotis conglutinandis adhiberi potest ad opus conglutinandi flexibilius et ad efficientiam qualitatemque conglutinandi augendam.
Parametrus technicus positionatoris
| Modellum | JHY4030P-080 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Calss Insulationis Motoris | F |
| Mensa Operis | Diameter 800mm (adaptari potest) |
| Pondus | Circiter quadringenta chiliogrammata |
| Onus Maximum | Onus Axiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg aptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Partes stationis laboris roboticae
| Productum | Quantitas |
| Automatum soldadurae sex axium | 1 par |
| Positor duorum axium | 1 par |
| Fons potentiae soldadurae | 1 par |
| Fax soldandi | 1 par |
| Arca moderatrix | Duo frusta |
| Statio purgationis faces | 1 par |
| Ferrivia linearis robotica | *m (facultativum) |
| Sensor lasericus | 1 par (ad libitum) |
| Velum lucis securitatis | 1 par (ad libitum) |
| Sepes securitatis | *m (facultativum) |
Cur nos eligere?
1. Sumus unus ex fabricatoribus robotarum soldadurae in Sinis.
2. Non solum fabri robotorum sumus, sed etiam positionatores producimus.
3. Plus quam decem annorum experientia in proiectis roboticis integratis.
4. Systema gubernationis roboti facile operandum et stabile in usu est.
5. Systema gubernationis roboti usque ad duodecim axes moderari potest.
6. Nostra producta vendita sunt ad plus quam XXX comitatus in Asia Meridionali-Orientali, Asia Occidentali, Europa, America Septentrionali, America Meridionali, Australia, etc.













