Servopositionis biaxialis oneris gravis
Dimensiones Positoris

Descriptio
- Quomodo hic positioner L biaxialis movetur?
Unus axis 360° horizontaliter rotari potest, alter unus axis 360° ad sinistram et dextram flecti potest.
Positor soldadurae plerumque ex mechanismo rotationis mensae laboris et mechanismo rotationis compositus, qui sinit partem operis in mensa laboris fixam in angulo soldadurae vel aptatione desiderato per elevationem, rotationem et rotationem mensae laboris.
- Quomodo positionator operatur?
Series positionatorum ferrariarum sunt genus inclinationis lateralis, genus rotationis capitis et caudae, genus rotationis capitis et caudae elevationis, genus inclinationis capitis et caudae, et genus duplicis rotationis, et cetera.
Cum manipulatore ferrariae congruere potest ut in machinam ferrariam automaticam specialem formetur, et etiam cum apparatu peripherico robotico et roboto congruere potest ut automationem ferrariae efficiat. Etiam positionatorem ferrariam ad necessitates clientium variarum partium laboris et technologicarum creare possumus.
Diameter Positoris
| Modellum | JHY4030L-080 |
| Tensio Input Aestimata | Monophasis 220V, 50/60HZ |
| Classis Insulationis Motoris | F |
| Discus rotatorius | Diameter 800mm (adaptari potest) |
| Pondus | Circiter quadringenta chiliogrammata |
| Onus Maximum | Onus Axiale ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg adaptari potest) |
| Repetibilitas | ±0.1mm |
| Positio Sistendi | Quaelibet Positio |
Applicatio
Partes autocineticae, partes birotarum, partes curruum, supellex ferrea, nova energia, structura ferrea, machinae aedificatoriae, apparatus exercitationis, etc.
Producta principalia positionis nostri ad soldaduram
Positor soldadurae typi capitis-caudae rotationis unius axis
Positor sudandi verticalis rotationis cum capite unius axis
Positor sudurae horizontalis rotans 1 axis
Positor soldadurae typi P duorum axium
Positor sudoris typi U duorum axium
Positor soldadurae typi L duorum axium
Positor horizontalis soldadurae trium axium
Positor sudurae trium axium sursum-deorsum inversus
Sarcina: Capsae ligneae
Tempus traditionis: dies XL post acceptum praesolutionem
Quaestiones Frequentes
1.Q: Num positionator tuus cum roboto meo Fanuc operari potest?
A: Ita
2. Num positionator tuus cum roboto meo ABB synchrone moveri potest?
A: Ita, tantum motorem eiusdem notae ac robotum tuum in positoneo instala.
3.Q: Quomodo positionator regitur?
A: Cum robotum JHY uteris, is a systemate nostro moderationis roboti regi potest; cum robotum alterius notae uteris, positionatorem armario PLC instruere possumus ut cum roboto tuo operetur.






